Strefa Kids ponownie w Słupcy

wpis w: Aktualności | 0

W ramach projektu „Rodzinko, wyrzuć z nami nudę do kosza” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2017 roku podobnie jak przed rokiem przez całe wakacje zaprosiliśmy dzieciaki do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Również tym razem frekwencja dopisała, a na spotkaniach co dwa tygodnie bawiło się mnóstwo uczestników od tych najmłodszych po nieco starszych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Były konkursy, gry i zabawy ruchowe, tory przeszkód, zabawy z Królikiem, czy malowanie twarzy. Chodziło przede wszystkim o aktywny wypoczynek i spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Na koniec najmłodszych odwiedziła maskotka stowarzyszenia, czyli Królik, który wręczył wszystkim ciekawe i atrakcyjne nagrody.

Kolejna Strefa Kids przeszła do historii. Jej sukces pokazuje, że takie działania są jak najbardziej potrzebne w naszym mieście. Dziękujemy partnerom: MOSiR, MOS i lokalnym gazetom za pomoc.